Наука розпізнавання брехні

Сучасні дослідження поведінкових індикаторів обману

Cover 700x430 1 - Академія Профайлінгу: Наука розпізнавання брехні

Які індикатори обману є валідними, а які ні? Чому це важливо і як за останні 20 років змінився підхід до вивчення невербальної поведінки? Д-р Мацумото ділиться цінною інформацію про сучасний стан досліджень невербальної поведінки з фокусом на виразах емоцій та мікровиразах

Побачити те, що Ви упускали

Cover 700x430 1 - Академія Профайлінгу: Наука розпізнавання брехні

Що таке мікровирази і чому так важливо розуміти емоції інших? У цьому міні-курсі Ви зможете отримати відповіді на ці запитання. Також, д-р Девід Мацумото розкриває історію відкриття мікровиразів, спроб навчати їх розпізнати і ділитися подробицями створення тренажера MiX від Humintell, керівником якої він є.

Правда та Міфи про поведінку брехуна

"Правда и мифы о поведении лжеца Владислав Ромашов Академия Профайлинга

Вы хотите научиться распознавать обман? Мини-курс “Правда и Мифы о поведении лжеца” позволит стать на один шаг ближе к этой цели. Вы знали, что только 3 из 10 самых популярных убеждение про поведение лжеца – верные? Мы рассмотрим самые популярные стереотипы/убеждения о поведении лжеца и ответим на вопрос “Какие из них на самом деле позволяют выявить обман?”. Урок за уроком мы будем углубляться в тонкости распознавания обмана. Каждому мифу инструктор предлагает замену, а каждый верный стереотип рассматривается под микроскопом. После прохождения курса, у обманщика не будет шансов!

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.

Увага!

Ви перейшли на сайт
Академії Профайлінгу