Сучасні дослідження поведінкових індикаторів обману

Cover 700x430 1 - Академія Профайлінгу: Наука розпізнавання брехні

Які індикатори обману є валідними, а які ні? Чому це важливо і як за останні 20 років змінився підхід до вивчення невербальної поведінки? Д-р Мацумото ділиться цінною інформацію про сучасний стан досліджень невербальної поведінки з фокусом на виразах емоцій та мікровиразах

Побачити те, що Ви упускали

Cover 700x430 1 - Академія Профайлінгу: Наука розпізнавання брехні

Що таке мікровирази і чому так важливо розуміти емоції інших? У цьому міні-курсі Ви зможете отримати відповіді на ці запитання. Також, д-р Девід Мацумото розкриває історію відкриття мікровиразів, спроб навчати їх розпізнати і ділитися подробицями створення тренажера MiX від Humintell, керівником якої він є.

Правда та Міфи про поведінку брехуна

"Правда и мифы о поведении лжеца Владислав Ромашов Академия Профайлинга

Вы хотите научиться распознавать обман? Мини-курс “Правда и Мифы о поведении лжеца” позволит стать на один шаг ближе к этой цели. Вы знали, что только 3 из 10 самых популярных убеждение про поведение лжеца – верные? Мы рассмотрим самые популярные стереотипы/убеждения о поведении лжеца и ответим на вопрос “Какие из них на самом деле позволяют выявить обман?”. Урок за уроком мы будем углубляться в тонкости распознавания обмана. Каждому мифу инструктор предлагает замену, а каждый верный стереотип рассматривается под микроскопом. После прохождения курса, у обманщика не будет шансов!