Наука розпізнавання брехні

Академія

Коротко

Про нас

Академія Профайлінгу - місце, де Ви можете отримати якісну освіту у зручному форматі

Наша історія

Академія виникла, як ідея створення освітньої платформи від Profiler Plus, де Ви змогли б навчатися методам детекції брехні та побудові психологічного портрета, а також розвивати свій емоційний інтелект.

Команда Profiler Plus була вперше зібрана у 2013 році, а про своє існування ми заявили 17 березня 2014 року. Перша команда проіснувала до кінця 2016 року. За цей нетривалий період часу ми зробили доступним переклад російською мовою Facial Action Coding System, зібрали та систематизували практично всі методи детекції брехні доступні на той час і заклали початок Facial Expression of Affect using FACS, яка згодом стала повноцінним словником для інтерпретації кодів FACS в афекти.

При черговому моніторингу ринку освітніх курсів доступних на пострадянському просторі стало очевидним, що існує гостра нестача науково-обґрунтованих курсів та програм навчання. Тому у жовтні 2020 року було прийнято рішення відтворити Profiler Plus, а Академія має стати центром поширення наукового профайлінгу.

Місія

Зробити якісні знання доступними для кожного. Для цього ми створюємо онлайн-платформу, де фахівці можуть ділитися знаннями.

Бачення

Ми вірні науковому підходу у роботі та навчанні. Курси Академії супроводжуються посиланнями на першоджерела і Ви можете продовжити навчання, використовуючи онлайн Бібліотеку Академії.

Увага!

Ви перейшли на сайт
Академії Профайлінгу